14 загонів поліції слідкують за дотриманням температурного режиму водіями вантажівок

Щоб запобігти руйнуванню дорожнього покриття на магістралях Миколаївської області в період спекотної погоди для водіїв великовантажного транспорту заборонений рух – введено температурний режим.

Про це повідомляєють у Патрульній поліції Миколаївщини.

Температурний режим починає діяти якщо повітря вдень прогрівається до + 28 °с і вище. В такому разі рух вантажного транспорту, загальна вага якого складає понад 24 тонн і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше 7 тонн, на дорогах області тимчасово обмежено. Такі обмеження діють з 08:00 до 23:00.

Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, що використовуються при ліквідації стихійних лих або надзвичайних ситуацій, які здійснюють пасажирські перевезення вантажів міжнародного сполучення, продукти, що швидко псуються, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.

Правоохоронці рекомендують водіям здійснювати відстій на майданчиках, визначених Службою автомобільних доріг в Миколаївській області.

Всього на автодорогах Миколаївщини працює 14 постів для контролю за дотриманням температурного режиму водіями. З початку літа до місць відстою правоохоронці доставили більше 3000 великовагових транспортних засобів. Також при організації повсякденної діяльності наряди секторів реагування патрульної поліції здійснюють контроль за дотриманням встановлених правил руху сільськогосподарської техніки, — йдеться у повідомленні.

За недотримання правил руху сільськогосподарської техніки з початку року до адміністративної відповідальності правоохоронці притягнули 66 осіб.

Нагадаємо, з 26 липня відкрили односторонній рух через Миколаївський суднобудівний завод.

Як відомо, 22 липня, відбулася зустріч голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, начальника патрульної поліції Миколаївщини Віталія Данили та представників стивідорних компаній. Було ухвалено рішення дозволити великовантажному транспорту залишати порти міста лише після годин пік, тобто коли дороги вже менш завантажені.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram