Фото: Офіс Президента України

100 тисяч ПЛР-тестів із Південної Кореї вирушили в регіони України

100 тисяч ПЛР-тестів для виявлення COVID-19, які прибули літаком із Південної Кореї, вже розподіляються між регіонами України.

Про це повідомляється на сайті Офісу Президента.

Зазначається, що додатково в Україну прибуде ще сто тисяч таких тестів, 40 тисяч окулярів багаторазового використання і респіратори високого ступеня захисту.

Ми повинні зробити все, щоб у кожній лікарні і кожній аптеці були засоби захисту як для фахівців, так і для населення. Ми просто повинні це зробити, – сказав Володимир Зеленський.

При цьому вказується, що доставлений вантаж уже розподіляється по аптеках України.

Респіратори, рукавички, витратне обладнання для ШВЛ постійно направляються до лікарень. Ми також додатково роздаємо ці засоби військовим, Міністерству охорони здоров’я та прикордонникам, – зазначив секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко.

Дивіться також: Зеленський повідомив про черговий літак із медичним вантажем із Китаю

При цьому, українське підприємство додатково виробляє вісім тисяч спецкостюмів, чотири тисячі захисних халатів і 18 тисяч рукавичок багаторазового використання. Вже сьогодні розпочнеться їх відвантаження і відправлення в регіони працівникам швидкої допомоги та інфекційних відділень.

Ми закриємо всі потреби в захисті тих, хто на передовій – лікарів «швидких допомог» та інфекціоністів, – тобто лікарів, які безпосередньо контактують та допомагають хворим на COVID-19, – зауважив Кирило Тимошенко.

Він також наголосив, що до лабораторій буде направлено 12 спеціальних машин для проведення тестування, доставка яких в Україну очікується сьогодні. Крім того, розглядається можливість закупівлі вхідних рамок із неспиртовим дезінфектором для місць із великим скупченням людей.

Нагадаємо, в інфекційних лікарнях Миколаївської області перебуває 6 осіб з підозрою на COVID-19.

Як відомо, евакуйовані з В’єтнаму українці влаштували скандал у “Борисполі”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram