У міській лікарні № 1 відкрили сучасне приймальне відділення

У міській лікарні № 1 відкрили нове приймальне відділення. Тепер пацієнтів прийматимуть у історичній будівлі лікарняного закладу, яку повністю реконструювали. Реалізували проєкт коштом міського бюджету. На роботи виділили 985 тисяч гривень.

Раніше на цьому місці було відділення судинної неврології, але згодом приміщення почало руйнуватися. Необхідно було провести ремонт та комплексне оновлення. Роботи розпочались у грудні 2020-го року.

Приймальне відділення поліпшило умови перебування хворих, яких направляють на лікування до першої міської лікарні і медичних працівників, які тут працюють цілодобово. Ми дуже раді, що ми сьогодні виходимо на новий рівень, маємо можливість не тільки надавати спеціалізовану допомогу, але в добрих умовах, – каже директор КНП ММР “Миколаївська міська лікарня № 1” Марія Грачова.

Приймальне відділення оснастили всім необхідним медичним обладнанням. Також тут  є реєстратура і зал очікування. Облаштували два інфекційних бокси та оглядові, кімнати відпочинку для персоналу, окремі душові для лікарів та пацієнтів. Є безперешкодний доступ для маломобільних груп населення.

Сьогодні ми можемо говорити, що в першій міській лікарні продовжуються наші роботи по її покращенню перебування, по капітальним ремонтам, по реконструкції. Завдяки цьому пацієнти і самі співробітники, які тут працюють, будуть почуватися краще, – розповіла начальник управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шамрай.

Протягом доби у відділенні приймають до 40 пацієнтів. За штатним розписом тут працюють 4 лікарі і стільки ж працівників молодшого медичного персоналу. Оглядаючи оновлене відділення, міський голова Олександр Сєнкевич пообіцяв, що це не останні зміни в лікарні № 1.

Ми продовжуємо реформувати медичну сферу в місті Миколаєві і сьогодні відкрили оновлене відділення в першій міській лікарні. Зараз люди зможуть отримувати нормальні послуги в нормальних умовах і лікарі зможуть працювати в цивілізованих умовах, а не в тій старій будівлі, яка була до цього. Тимчасово приймальне відділення переносилось до іншого корпусу, зараз цей корпус також буде ремонтуватись і в ньому розмістять нову ПЛР-лабораторію на території першої міської лікарні, – прокоментував міський голова Олександр Сєнкевич.

Раніше повідомлялось про те, що Національна служба здоров’я України досі не профінансувала «ковідні» лікарні Миколаєва.

Станом на 26 травня, Національна служба здоров’я України так і не перерахувала кошти лікарням Миколаєва, які приймають хворих на COVID-19. Через це працівники можуть знову мати проблеми з отриманням заробітної плати.

Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай під час засідання виконкому Миколаївської міської ради.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930