Фото: Апостроф

Жителька США продемонструвала бургер, якому 24 роки

“Що трапиться, якщо ви протримаєте гамбургер МакДональдз в коробці більше 20 років?” – свідчить ролик, який набрав більше 513 тис. лайків і майже 12 000 коментарів.

Їжа з Макдональдса не старіє, і користувач TikTok з ніком довела це, діставши з взуттєвої коробки гамбургер і картоплю фрі 1996 року.

“Так ти хочеш побачити мій гамбургер? Він живе в коробці в моїй шафі”, – говорить жінка, показуючи свою “капсулу часу”. Їжа знаходиться в оригінальній упаковці і була куплена в 1996 році.

Незважаючи на похилий вік фастфуду, він добре зберігся і виглядає так, ніби пролежав на столі всього пару днів. Деякі користувачі соцмережі відзначили, що бургер і картопля все ще виглядають їстівними.

“Картопля фрі виглядає так, як ніби впав під ваше сидіння місяць назад, або близько того. Він не згнив і не розклався, – коментує жінка, виймаючи з пакетика кілька картоплин. – А ось гамбургер. Хліб не розкришився, м’ясо не згнило, воно навіть не зламалося, повністю ціле. Не впевнена, що станеться, якщо це з’їсти “.

Нагадаємо, що під час робочої поїздки до Дніпра Президент Володимир Зеленський відвідав ресторан швидкого харчування “МакДональдз”. На відео Зеленський обрав гамбургер. Замовлення Президент зробив у медичній масці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram