ФОТО: Pixabay

За відсутність маски на вулиці не штрафуватимуть, – Малюська

Санкції накладатиме поліцейський, представник санітарно-епідеміологічної служби чи органів місцевого самоврядування одразу ж на місці – у громадських приміщеннях чи транспорті.

Про це йдеться у зверненні міністра юстиції Дениса Малюськи у Фейсбуці.

Читайте також: Рада схвалила штрафи за неносіння масок

“6-го листопада Верховна Рада України прийняла Закон, яким встановлюються штрафи за неносіння маски у громадських приміщеннях та транспорті у розмірі від 170 до 255 гривень.

При цьому застосування такого штрафу буде швидким: його накладатиме поліцейський, представник санітарно-епідеміологічної служби чи органів місцевого самоврядування одразу ж на місці.

Зауважу, що такі штрафи не застосовуватимуться до неповнолітніх, а також за неносіння маски на вулиці”, – написав Малюська.

Він додав, що раніше застосування штрафів від 17 до 34 тисяч гривень за порушення будь-яких правил карантину було несправедливим.

Читайте також: “Чорні карантинні зони – це фейк”, – Степанов

Нагадаємо, для боротьби з COVID-19 МОЗ розглядає різні варіанти посилення карантину. Серед можливих обмежень, з якими можуть зіткнутися українці, називають карантин вихідного дня, введення комендантської години і локдаун.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram