Фото: Motor1.com

Пікап Toyota Land Cruiser перетворили на броньовик

Південноафриканська компанія SVI створила броньовану версію пікапа Toyota Land Cruiser 79 Series. Автомобіль отримав нову назву Max 3.

Як повідомляє Урядовий кур’єр, із посиланням на Motor1.com, зовні модель серйозно відрізняється від стандартного японського пікапа. У машини з’явилися масивна решітка радіатора, нові двері, крила і пороги, світлодіодні смуги на даху, а також позашляхові шини.

Базується компанія в Південній Африці, де кримінальна обстановка далека від ідеальної. Тому машину обіцяють випускати в різних варіантах під потреби клієнта: від пікапа зі звичайною одинарної кабіною до транспортера з закритим кузовом на сім бійців. Можливо й постачання на експорт, тому виробник готовий переставити місце водія на ліву сторону.

Бронезахист Max 3 відповідає стандарту B6. Вона передбачає опір пострілів зі зброї калібру 7,62 мм (наприклад, автомати АК або AR-10). При необхідності автомобіль можна оснастити захистом класу B7. В такому випадку пікап зможе витримати влучення бронебійної кулі

Броньовик Max 3 оснащується чотирилітровим бензиновим двигуном потужністю 228 к.с., а також дизельними двигунами об’ємом 4,2 л і 4,5 л, віддача яких становить 170 і 200 к.с. відповідно.

Вартість Max 3 на Південно-африканському ринку становить від 1,6 мільйона південноафриканських рендів (103 тисячі доларів США). Термін виготовлення броньовика під конкретного замовника – два місяці.

Нагадаємо, також, що 20 листопада у робочому режимі на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» спустили на воду буксир проєкту 121М під назвою NIBULON-15.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram