Логотип YouTube. Фото: Pixabay

YouTube показуватиме рекламу на усіх відео

YouTube показуватиме рекламу навіть у тих відео, чиї автори не вмикали такої опції. У майбутньому платформа зможе монетизувати будь-яке відео.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на Ars Technica.

Видання пояснює, що творці відео зможуть заробляти на відео відразу. Однак, у дописі YouTube на форумі, розробники платформи пояснили, що користувачі, що не є членами партнерської програми, не отримуватимуть грошей за рекламні оголошення, які сервіс демонструватиме на їх відеороликах.

Читайте також: WhatsApp планує ввести функцію розпізнавання облич

Щоб отримати право на участь у партнерській програмі YouTube, творець відео має проживати у країні, яку він зазначив у профілі, мати 4000 публічних годин перегляду за останні 12 місяців та понад 1000 підписників. Раніше сервіс демонстрував рекламу виключно на відео користувачів, що відповідають цим критеріям.

У майбутньому платформа зможе монетизувати будь-яке відео, якщо воно відповідає правилам YouTube щодо реклами. Це означає, що сервіс не розміщуватиме рекламу на відео, що містять неприйнятні висловлювання, насильство, матеріали сексуального характеру, вміст, пов’язаний із наркотиками та вогнепальною зброєю, а також з інформацією, що розпалює ненависть до окремих людей чи груп на основі їх релігії, статі та гендерної ідентичності.

Читайте також: Lenovo випустила перший у світі ноутбук із гнучким екраном

Раніше повідомлялось про те, що індійські науковці випустили додаток для Android, який допоможе відрізнити симптоми COVID-19 від інших проблем зі здоров’ям, але зі схожими проявами

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram