Пульсоксиметр. Фото: УНН

“Якщо є зайва копійка”: у МОЗ порадили українцям купити пульсоксиметр

Якщо у людей є зайва копійка, краще не витрачати її на закупівлю медикаментів про запас, а купити пульсоксиметр і стежити за своїм здоров’ям. 

Про це повідомляє видання УНН з посиланням на брифінг заступниці міністра охорони здоров’я Ірини Микичак.

Ми просимо не панікувати. Ми просимо бути виваженими. Ми просимо не вимітати аптеки, наші аптечні заклади, не викуповувати всі ті препарати, які не несуть жодної лікувальної дії. Не користуватися неперевіреними рекомендаціями. У жодному випадку не призначати собі медикаменти, особливо імунопротектори, імуномодулятори, антибіотики. Це надзвичайно є важливо і небезпечно для вашого здоров’я.

І, знову ж таки, якщо у вас є зайва копійка для того, щоби купити такі медикаменти про запас – то краще купити для себе, для дому, пульсоксиметр, який був би на рівні з апаратом для вимірювання тиску чи термометром у родині. Сьогодні це є важливо. Цим ви підтримаєте і облегшите роботу сімейних лікарів, контролюючи особисто своє здоров’я, – сказала Микичак.

Додамо, що пульсоксиметр дозволяє визначити рівень насиченості крові киснем і зафіксувати момент, коли через ускладнення COVID-19 у хворого виникає киснева недостатність.

Як раніше повідомлялось, медпрацівників вакцинують проти грипу за державні кошти.

Нагадаємо, що стала відома вартість лікування від коронавірусу у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram