Світовий банк виділив Україні $135 млн на медицину і протидію коронавірусу

Світовий банк надасть Україні $ 135 мільйонів на модернізацію сектору охорони здоров’я та протидію епідемії коронавірусу COVID-19.

Таке рішення прийнято під час переговорів офіційних делегацій України та Світового банку, повідомляє Національна служба здоров’я в Facebook.

Україна отримає 135 мільйонів доларів США від Світового банку на модернізацію сектору охорони здоров’я та протидії епідемії COVID-19, – йдеться в повідомленні.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич розповів, як будуть маркувати товари зроблені у Миколаєві

Із загальної суми коштів передбачено:

  • $50 мільйонів – для поповнення держбюджету за результатами впровадження реформи системи охорони здоров’я і зміцнення потенціалу Нацслужби здоров’я;
  • $35 мільйонів – на заходи щодо посилення захисту населення і протидії поширенню епідемії COVID-19;
  • $45 млн – на закупівлю сучасного обладнання для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги та посилення спроможності лікарень надавати якісну допомогу при інсультах в регіонах України.

Кошти надаватимуться в якості додаткового фінансування проекту Покращення охорони здоров’я на службі у людей, який впроваджується Міністерством охорони здоров’я України за підтримки World Bank Ukraine з 2015 року, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, МВФ звільнив від боргів 25 країн.

Раніше повідомлялось, Ахметов за рік збіднів на $3 млрд.

Як відомо, через коронавірус без роботи можуть лишитись 25 мільйонів осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram