Фото: Ukrinform.ua

В Укрзалізниці виявлені збитки більш ніж на 200 млн гривень

Факти порушень виявлені по 110 посадовим особам Укрзалізниці. Компанії за період з 2018-2020 роки завдано збитків на суму понад 203 млн гривень.

Співробітники управління економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці при проведенні перевірок виявили факти, що свідчать про кримінальні правопорушення посадових і службових осіб компанії. Про це повідомляє 112, посилаючись на прес-службу компанії. 

Читайте також: Укрзалізниця спрямує майже 5 млрд гривень на капітальний ремонт локомотивів

Такі факти порушень були виявлені по 110 посадовим особам Укрзалізниці. Інформація про виявлені правопорушення передана правоохоронним органам для проведення досудового розслідування діяльності посадових та службових осіб АТ Укрзалізниця, дії яких спричинили багатомільйонні збитки.

Відзначається, що в компанії посилюється контроль за використанням коштів всередині компанії і взаємодія з правоохоронними органами для розслідування фактів зловживань, притягнення винних до відповідальності.

Читайте також: Укрзалізниця виступила проти зупинки поїздів на карантині

Нагадаємо, що Укрзалізниця з 19 жовтня зупинила продаж квитків до Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Дубна, Здолбунова, Дунаївців, та станцій Славута-1 на Хмельниччині й імені Тараса Шевченка в Черкаській області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram