ФОТО: з відкритих джерел

В Україні приймають заявки ФОПів на отримання 8 тис. грн держдопомоги

Портал “Дія” відсьогодні почав приймати заявки на отримання 8 тисяч гривень одноразової допомоги від держави найманим працівникам, які втратили частину зарплати внаслідок запровадження карантинних обмежень, та фізичним особам-підприємцям (ФОП), які втратили частину доходу внаслідок карантину.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Відсьогодні портал “Дія” почав приймати заявки на отримання 8 тисяч одноразової допомоги від держави. За перші 10 годин роботи послугою скористалися понад 5 тисяч осіб, – заявив він.

Шмигаль зауважив, що наймані працівники та фізичні особи-підприємці, діяльність яких підпадає під заборону в період посиленого карантину в січні, можуть оформити заявку на отримання допомоги з 14 до 31 грудня. Зробити це можна на порталі “Дія” в особистому кабінеті або через застосунок, обравши розділ “Послуги”.

Заповнення заяви забере не більше 5 хвилин, а гроші автоматично будуть зараховані на особистий гривневий рахунок після перевірки даних. Уряд робить усе, аби кошти кожному надійшли якнайшвидше, – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, з 1 січня підвищать мінімальну пенсію. Підвищення виплат стосуватиметься пенсіонерів, яким виповнилося 65 років і які мають стаж 30 років у жінок і 35 у чоловіків.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram