Фото: ДСНС України у Миколаївській області

В Очакові відкрили рятувальну станцію

Цього року для рятувальників Очаківщини 17 вересня видалось вдвічі святковим. На узбережжі Чорного моря відбулось офіційне відкриття рятувальної станції.
На захід завітали Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, Сергій Бичков, Очаківський міський голова.

Новий підрозділ слугуватиме для порятунку людей на морському курорті та мінімізації нещасних випадків на воді.

До гостей та присутніх з вітальним словом звернувся Максим Грицаєнко, який наголосив, що завдяки злагодженій роботі всієї команди станцію зведено у мінімально короткі терміни, наразі вона забезпечена необхідним обладнанням та технікою для виконання завдань за призначенням: рятувальний катер UMC-600, гумова рятувальний човен, оглядова вежа на другому поверсі, водолазні костюми та апарати, засоби зв’язку тощо.

На щоденне добове чергування заступатимуть два працівники: водолаз-рятувальник та начальник рятувального відділення, загальний штат водолазної станції складає 5 осіб. Своєю чергою, Сергій Бичков, очільник міста привітав співробітників ДСНС зі святом та наголосив на необхідності базування станції на береговій лінії та подякував надзвичайникам за відданість своїй справі задля захисту населення.

У ході урочистої частини, Віталію Кучеренку, начальнику міськрайонного сектору вручено сертифікат на отримання мотору POWER TEC outboors від Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Потім співробітники 22 ДПРЧ отримали нагороди: відомчу заохочувальну відзнаку “ЗА ВІДЗНАКУ В СЛУЖБІ” – Олег Годунок; медаль “15 років бездоганної служби” – Микола Прокоф’єв; наручний годинник – Володимир Дробязко. Також отримав чергове спеціальне звання (полковник служби цивільного захисту) – Віталій Кучеренко та на один ступінь вище спеціального звання, передбаченого штатом за займаною посадою (старший прапорщик служби цз) – Андрій Петров. Подякою Миколаївської обласної ради нагороджено Євгена Перерву.

На завершення усі присутні оглянули рятувальну станцію та її оснащення.

Нагадаємо, що Їхня повсякденна робота – рятувати чиїсь життя

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram