ФОТО: Associated Press

Уродженка України здобула перемогу на виборах до палати Конгресу США

Уродженка України та представниця Республіканської партії Вікторія Спарц перемогла на виборах до Палати представників Конгресу США у штаті Індіана.

Про це повідомляє The New York Times, передає ZIK.

Зазначається, що Спарц обійшла на виборах Крістіну Хейл від Демократичної партії. Здобути перемогу їй допомогли заклики до виборців-республіканців, у яких вона попереджала про небезпеку соціалізму і розігрувала її досвід бізнес-леді. Як повідомляють журналісти, голосували за Спарц досить консервативні виборці, переважно жителі передмість.

Відомо, що наразі Спарц займає посаду республіканського сенатора штату Індіана. Туди вона пройшла у вересні 2017 року.

За даними з відкритих джерел, Вікторія Спарц народилася в 1978 році на Чернігівщині. Закінчила Київський  національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана й у 2000 році переїхала до США. Там вона отримала диплом магістра з професійної бухгалтерії Університету Індіани та залишилася викладати в цьому закладі. Згодом працювала у бізнесі та державних установах. Отримала громадянство США у 2006 році.

Нагадаємо, чинний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, який балотується на другий термін, заявив у соціальних мережах про “велику перемогу”, але адміністрації соцмереж позначили його повідомлення як оманливі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram