У Миколаєві відбувся регіональний форум партії «За майбутнє»

25 вересня, у Миколаєві відбувся відкритий регіональний форум політичної партії «За майбутнє».

Його метою стало обговорення проблем обласного рівня та їх вирішення після проведення місцевих виборів, наприкінці жовтня, повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Більше 200 учасників регіонального форуму політичної партії «За майбутнє» зібралися на території культурно-розважальної паркової зони 8 причал, що на березі Південого Бугу. Особливим гостем форуму став народний депутат України, лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця.   

Я давно не був у Миколаєві, років 15. Але сьогодні я побачив інше місто, яке є цікавим та перспективним – тут справді є чим зайнятись. Я приємно вражений командою партії “За майбутнє” у цьому місті, яка збирається переконати людей у тому, що ми справді знаємо про місцеві проблеми і вміємо їх вирішувати, – сказав Ігор Палиця.

Спікерами форуму виступили кандидати у депутати рад різних рівнів від політичної сили, зокрема доктор технічних наук і заслужений працівник промисловості України Сергій Чернов, відеоблогерка і менеджер з зовнішньоекономічної діяльності Олена Кара, профспілкова діячка і очільниця обласного осередку жіночого руху «За майбутнє» Ольга Григор’єва, підприємець та чинний депутат Миколаївської міської ради Олексій Лєпішев, а також кандидат на посаду мера Миколаєва, депутат міськради Юрій Гранатуров.

Дивіться також: Миколаївський осередок партії «За майбутнє» провів передвиборчу конференцію

Лідер партії Ігор Палиця відзначив, Миколаївщина є життєвонеобхідним регіоном України з багатим економічним потенціалом, який обов’язково слід розвивати та примножувати.

У свою чергу, голова обласної організації партії «За Майбутнє» Юрій Гранатуров під час спілкування з учасниками форуму підкреслив, економічний прагматизм і якісний незалежний менеджмент – це запорука розвитку Миколаєва і області.

У результаті децентралізації ми отримали розширені повноваження. Ми повинні пройти в сесійні зали всіх рівнів для того, щоб відстоювати інтереси своїх громад, а не обслуговувати забаганки окремих політиків. Після того, як ми увійдемо до всіх місцевих рад, будемо спиратися на єдиний принцип – економічний прагматизм. Робити те, що вигідно міській громаді; те, що приносить прибуток; те, що покращує життя людей, підвищує комфортність і безпеку життя, – запевнив Юрій Гранатуров.

Нагадаємо, депутат Миколаївської міської ради Юрій Гранатуров розповів про стан свого здоров’я після дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась з ним, 17 вересня

Раніше повідомлялось, Юрій Гранатуров вважає, що ремонтувати будівлю палацу спорту “Трудові резерви” має її балансоутримувач, тобто ЧНУ ім. Петра Могили. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram