У Миколаєві обговорили проблеми опалювального сезону

Під час засідання виконкому міської ради 11 листопада обговорили питання щодо подачі тепла в оселі миколаївців.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Віцемер Юрій Степанець зазначив: послуги централізованого теплопостачання надають два підприємства, це “Миколаївоблтеплоенерго”, що належить місту, та “Миколаївська ТЕЦ”, якою управляє Фонд державного майна.

Нами було ухвалено рішення, відповідно до якого опалювальний період розпочався 6 листопада. Підприємство “Миколаївгаз” розпочало розпломбування котлів “Миколаївоблтеплоенерго” 6 листопада. А котли “Миколаївської ТЕЦ” почали розпломбовувати у неділю, 8 листопада. Тому лише у понеділок це підприємство розпочало запуск тепла, – повідомив Юрій Степанець.

Наразі усі котли КП “Миколаївоблтеплоенерго” працюють. Навіть на Намиві та в Лісках, де були проблеми.

Заступник міського голови Миколаєва з питань житлово-комунального господарства Юрій Степанець заявив, складніша ситуація склалася з підприємством “Миколаївська ТЕЦ”. Річ у тім, що його інфраструктура знаходиться у не найкращому стані. Наразі близько 90 % мереж підлягає заміні.

Станом на сьогодні Миколаївська ТЕЦ також запустила тепло. Однак  в Інгульському районі вчора сталася невелика аварія в районі автовокзалу. Вечором її усунули. Та о пів на першу ночі тепло пішло в будинки Інгульського району, що обслуговує Миколаївська ТЕЦ. Наразі у цього підприємства є одна аварія – на розі вул. Пушкінської та вул. Пограничної. Відновлювальні роботи на стадії завершення. Нам обіцяють, що сьогодні тепло запустять по цій мережі, до якої підключено 1150 абонентів, – прокоментував Степанець.

Юрій Степанець підсумував:  якщо аварій на теплових мережах більше не буде, від завтрашнього дня усім житловим будинкам та іншим об’єктам, що обслуговують “Миколаївоблтеплоенерго” та “Миколаївська ТЕЦ”, буде надходити тепло.

Нагадаємо, що стало відомо, коли у Миколаєві розпочнеться опалювальний сезон

Як раніше повідомлялось, субсидію на новий опалювальний сезон можуть нарахувати автоматично

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram