Фото: Pixabay

У МОН пояснили, як оцінюватимуть школярів під час дистанційного навчання

У Міністерстві освіти та науки пояснили, як будуть оцінювати учнів під час дистанційного навчання. У відомсті зазначили, що всі оцінки будуть вноситися в журнали та свідоцтва школярів.

Про це йдеться в рекомендаціях МОЗ, розроблених для керівників місцевих органів управління освіти та навчальних закладів.

Оцінювання результатів учнів за час дистанційного навчання буде включати такі фактори:

  • Оцінювання може проводитися очно або дистанційно.
  • Учні, які навчаються в онлайн-режимі, обов’язково повинні проходити формувальні, поточні та підсумкові (тематичні, семестрові, річні) оцінювання.
  • Види та періодичність оцінювання під час дистанційного навчання визначаються відповідно до форми отримання освіти (наприклад, тільки річне оцінювання для екстернів).
  • Результати оцінювання будуть фіксуватися в класних журналах і свідоцтвах досягнень учнів.
  • Оцінювання може здійснюватися за стандартною системою оцінювання, які затверджено законодавством (1-12 балів) або за власною шкалою школи (за наявності правил перекладу такої шкали до системи оцінювання, згідно з законодавством).
Читайте також: У школах хочуть заборонити телефони для учнів

Нагадаємо, управління капітального будівництва завершує будівництво нової сучасної палетної котельні на території Миколаївською загальноосвітньої школи №29.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram