«Укрпошта» розіграє гроші серед вакцинованих співробітників

«Укрпошта» розіграє грошові призи серед співробітників, які вакцинувалися від COVID-19.

Про це повідомляє сайт компанії.

Можна буде отримати призи у розмірі 1, 3, 5 та 50 тисяч гривень. Загальний фонд акції – 1 мільйон гривень.

За останній тиждень в «Укрпошті» дозу вакцини отримали 2,5 тисячі працівників. Сподіваюся, що з новою фінансовою мотивацією кількість вакцинованих значно зросте. Адже це питання не лише їхнього здоров’я, а й здоров’я наших клієнтів, — каже гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Наразі у відділеннях «Укрпошти» діють тимчасові пункти вакцинації, де отримати вакцину проти коронавірусу можуть усі охочі.

Нагадаємо, до 200-річчя Миколаївської обсерваторії «Укрпошта» випустила нову марку і ексклюзивний конверт.

Як відомо, Кабмін встановив новий тариф на доставку пенсій та грошових допомог державною «Укрпоштою». З 1 квітня він зріс до 2,65% від суми виплати в селах (раніше становив 2,3%) і до 1,3% у містах (був 1,15%).

ЄС виділив €800 тисяч на модернізацію аграрного ліцею на Миколаївщині

Європейський Союз надав 800 тисяч євро на модернізацію інфраструктури Новоодеського професійного аграрного ліцею в рамках програми EU4Skills.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської ОДА.

Відповідний меморандум підписали сьогодні, 19 серпня, в приміщенні Миколаївського національного аграрного університету, в ході дводенної Всеукраїнської стратегічної сесії «Цифрова трансформація шкільної освіти: від проблематики до рішень».

Угоду уклали між Українським Фондом соціальних інвестицій і Державним навчальним закладом «Новоодеський професійний аграрний ліцей».

Співпраця відбуватиметься в межах проекту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», який є компонентом масштабної Програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW.

Згідно з підписаним меморандумом, в Новоодеському професійному аграрному ліцеї планується закупівля сільськогосподарської техніки та обладнання на суму 800 тисяч євро для навчання студентів за фахом «Майстер по експлуатації, ремонту і обслуговування сільськогосподарської техніки».

Фото: Миколаївська ОДА

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім зазначив, що за інформацією Міністерства освіти і науки України Миколаївська область є однією з 3-х областей, в якій 40% випускників шкіл обирають професійно-технічну освіту.

Головним завданням для нас є сприяння модернізації системи ПТО (прим.ред. — професійно-технічної освіти). Відповідно до потреб ринку праці, міжнародних стандартів і практик для забезпечення реалізації права громадян на якісну та доступну професійно-технічну освіту, – сказав очільник ОДА.

Нагадаємо, у Миколаєві відбулась дводенна стратегічна сесія, головна тема якої цифровізація освіти. В заході брали участь представники обласної, міської влади, а також заступник міністра освіти і науки України Артур Селецький. Учасники стратегічної сесії підписали Меморандум.

Як відомо, у лютому, Миколаївський національний аграрний університет підписав угоду про партнерство та співробітництво з міським центром підтримки внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО.

На Миколаївщині СБУ провела контрдиверсійні вчення на оборонному об’єкті

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Миколаївській області провела спеціальне тренування по контрдиверсійному захисту одного з державних підприємств оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомили в прес-службі управління СБУ в Миколаївській області.

Під час навчань імітували несанкціоноване втручання в роботу системи охорони підприємства. Заходи проводилися в умовах максимально наближених до реальних.

Метою тренувань стала перевірка готовності підрозділів по боротьбі з тероризмом до протидії можливим диверсійних загрозам. Крім того, учасники навчань відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії. У заходах брали участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники адміністрації підприємства, – сказано в повідомленні.

За підсумками тренувань, координаційна група дала рекомендації щодо підвищення ефективності дій підрозділів при виконанні завдань за призначенням.

Також відомство нагадало громадянам про необхідність бути пильними.

Нагадаємо, у червні повідомлялось, штаб Антитерористичного центру при СБУ провів масштабні навчання на військових об’єктах Миколаївської області.

Як відомо, у квітні Служба безпеки України провела спеціальне тренування з контрдиверсійного захисту низки військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури на півдні області.

Сьогодні у Миколаївську область повинні доставити першу партію вакцини Pfizer

17 квітня, по областям розвезуть перші 29 250 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Їх поділять порівну – по 1 170 доз в кожну з областей та Київ.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ.

Щеплення цією вакциною в Україні почнуть робити 18 квітня починаючи з Київської області. У решті регіонів вакцинація цим препаратом стартує 19 квітня після того, як вакцину доставлять на обласні склади.

Разом з вакцинами будуть розвозити розчин для їх розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів.

За зберігання вакцини буде відповідати приватна логістична компанія «Фармасофт». Препарат повинні зберігати в спеціалізованих морозильних камерах з дотриманням температурного режиму від -60 до -80 градусів.

На регіональні склади вакцину будуть привозити щотижня. Вона зберігатиметься в тих же термоконтейнерах, котры будуть регулярно поповнювати сухим льодом. Звідти попередньо розморожені до +2 — +8 градусів флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадам, котрі повинні використовувати її протягом 120 годин.

«Україна здатна забезпечити холодовий ланцюг для зберігання та транспортування вакцини виробництва Pfizer-BioNTech. Завдяки партнерам вона має все необхідне обладнання, професійного підрядника та достатньо навченого персоналу, які відповідатимуть за логістику цієї вакцини», — запевнив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Нагадаємо, Миколаїв готовий приймати вакцину виробництва Pfizer / BioNTech, яка прибула в Україну. Міські медзаклади отримають близько 1 600 доз цього препарату.