Як знімали новий випуск ток-шоу «Битва за місто». ФОТО

28 жовтня на території громадського простору «8-й причал» відбулись зйомки чергового випуску політичного ток-шоу «Битва за місто».

Як відомо, це спільний телепроєкт інтернет-видання «НикВести» і телеканалів «МАРТ» та «НІС-ТВ».

Цього разу на арені політичної дискусії можна була споглядати представників місцевої, обласної і центральної влади. Традиційно компанію політикам склали представники різних політсил: Олена Кісельова — депутатка фракції «Європейська солідарність» у Миколаївській міськраді, її колеги з партії «Пропозиція» Ганна Ременнікова та Федір Панченко, депутатка облради від «ОПЗЖ» Тетяна Демченко, голова облдержадміністрації Віталій Кім. А також вперше у «Битві за місто» взяв участь і народний депутат від «Слуг народу» Олександр Пасічний. 

За дві години ефіру спікери шоу дискутували на політичні, економічні та соціальні теми.

Організатори відзначають, що такий майданчик для комунікації між громадськістю і владою має бути, для постійного контролю останніх.

На зимове утримання доріг Миколаєва планують витратити 3,5 мільйона гривень

Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради 18 лютого оголосив тендер на зимове утримання вулично-шляхової мережі міста.

Про це повідомляє Преступности.НЕТ.

Очікувана вартість – 3,5 мільйона гривень. Пропозиції потенційні учасники можуть подавати до 22 березня, а проведення аукціону заплановано на 23 березня.

Підрядник повинен буде утримувати 435 тисяч 499 кілометрів доріг до 31 грудня 2021 року.

Згідно з технічним завданням підрядник має проводити механізоване очищення від снігу проїжджої частини, механізовану обробку доріг протиожеледними матеріалами. У вартість входить також навантаження протиожеледних матеріалів, навантаження снігу на самоскид вручну, вивезення снігу самоскидами і буксирування автомобільного транспорту.

Нагадаємо, що у щорічному рейтингу від британського аналітичного центру Legatum Institute, Україна у цьому році отримала +20 позицій в загальному рейтингу «якості доріг». Тепер країна займає 126 місце.