
За одну добу на Миколаївщині горіло два автомобілі
Протягом доби, 10 лютого, рятувальники Миколаївської області гасили палаючі Москвич та Renault. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у регіоні. Перший випадок стався у провулку Артезіанського селища, Криве Озеро (Первомайського району). З повідомлення, що надійшло 10 лютого о 09:16 стало відомо, що горить автомобіль Москвич ІЖ412. Пожежники локалізували вогонь

