
Фінал Кубка України з футболу відбудеться з порожніми трибунами
У Харкові на стадіоні ОСК «Металіст» 8 липня відбудеться фінальний матч Кубка України з футболу сезону 2019/2020 між командами «Динамо» (Київ) і «Ворскла» (Полтава). Про це повідомляє Українська асоціація футболу. Згідно з постановою Головного санітарного лікаря України № 27 від 26.05.2020, поєдинок проходитиме за порожніх трибун із дотриманням відповідних рекомендацій та протоколу, –