
Миколаїв отримав “швидкі” позашляховики від Всесвітньої організації охорони здоров’я
Автомобілі 2019 року випуску – 25 таких машин Україні передала Всесвітня організація охорони здоров’я. Дві нові карети швидкої допомоги на базі позашляховиків та 200 бронежилетів отримав Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це кореспондентам Суспільного розповів головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр екстреної медичної допомоги





