
На Волині дев’ятикласник розбризкав речовину з перцевого балончика у школі: є постраждалі
У селищі Маневичі Волинської області школяр застосував газовий балончик у приміщенні класу, від чого отруїлися 15 учнів. Про це передає «Суспільне». Підліток розбризкав перцевий газ 11 листопада, діти спробували терміново провітрити приміщення, однак речовина потрапила до коридору, де проходили інші діти. Загалом алергія виявилася у кількох людей, решті медики поставили


