
Міський геріатричний будинок милосердя імені святого Миколая відсвяткував свій 19-й день народження
У п’ятницю, 3 вересня, міський геріатричний будинок милосердя імені святого Миколая відсвяткував свій дев’ятнадцятий день народження.

У п’ятницю, 3 вересня, міський геріатричний будинок милосердя імені святого Миколая відсвяткував свій дев’ятнадцятий день народження.

У Миколаєві розглядають можливість реконструкції міського будинку милосердя. Наразі там перебуває 40 осіб – хоча є змога розміщувати більше. Це питання сьогодні обговорили на комісії з питань соціального захисту. Про це повідомляє кореспондентка ТРК “МАРТ”. На реконструкцію «Будинку милосердя імені Святого Миколая» потрібно близько 6 млн грн. Але для початку