
Миколаївці відзначили Водохреще обрядом пірнання в річку Інгул на Нижній набережній
19 січня українці відзначають велике церковне свято Водохреще. Воно завершує цикл Різдвяно-новорічних свят, у цей день співають останню коляду, а відчайдухи та глибоко віруючі люди після освячення занурюються в крижану воду. Кілька десятків миколаївців теж пірнали в річку Інгул на Нижній набережній. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Вважається, що





