
У Варварівці запустили питну воду
Справжня історична подія сталась 5 листопада у Варварівці. Там урочисто запустили воду. Дюкер під дном річки до віддаленого мікрорайону, на замовлення департаменту ЖКГ, будували півроку, також провели магістральні мережі. Тож тепер жителі Варварівки можуть підключати свої домівки до централізованого водопостачання. Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”. Подію складно переоцінити, адже
