
Миколаївський шахіст став призером міжнародного турніру в Узбекистані
За перемогу боролися 62 гравці. У Ташкенті відбувся міжнародний турнір із шахів «Кубок президента Узбекистану». За перемогу боролися 62 гравці з Узбекистану, України, Вірменії, Азербайджану, Індії, Аргентини, Туреччини, Нідерландів та інших країн. Як повідомили у відділенні НОК України в Миколаївській області, миколаївський гросмейстер Віталій Сівук зайняв третє місце, набравши сім
