
Напередодні Водохреща водолази гірнично-рятувального загону обстежили дно річки Інгул на БАМі
Напередодні свята Водохреща водолази гірнично-рятувального загону спеціального призначення обстежували дно річки Інгул на БАМі. Саме тут 19-го січня Українська православна церква проведе обряд освячення води, а віряни зможуть пірнути в крижану воду. Щоб ця процедура була безпечною ДСНС-ники провели обстеження та прибирання на дні водойми. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії