
На Донбасі загинули троє українських військових – підірвалися на невідомому пристрої
Троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил загинули внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої неподалік населеного пункту Новолуганське. Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Північ” у Facebook, передає Укрінформ. “Сьогодні, 14 лютого, неподалік населеного пункту Новолуганське, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому










