
Зеленський відзначив державними нагородами 62 військових
Президент Володимир Зеленський відзначив шістдесят двох українських військовослужбовців орденами та медалями, з них тринадцятьох нагороджено посмертно. Відповідний указ №149/2021 від 7 квітня опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ. Зазначається, що нагороди присвоєні “за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”. Читайте також: У зоні ООС










