
У Миколаєві прокладуть першу велодоріжку
У Миколаєві в мікрорайоні Північний планують побудувати першу велодоріжку.

У Миколаєві в мікрорайоні Північний планують побудувати першу велодоріжку.

З 14 до 18 квітня у Львові відбувся Чемпіонат України з велоспорту на треку. Дуже плідно на змаганнях виступили миколаївські спортсмени: на змаганнях вони вибороли 28 медалей різного гатунку: 8 золотих, 12 срібних та 8 бронзових медалей. Про це повідомляє управління у справах фізичної культури та спорту міської ради на

Спортивний сезон-2021 розпочався 5 лютого у Львові з Відкритого Кубку України з велоспорту на треку. У змаганнях взяли участь понад 15 команд з усієї України. Миколаївську федерацію з велоспорту представили 12 спортсменів, які змогли завоювати 42 медалі.

Спортсменки Школи вищої спортивної майстерності Вікторія Бондарь та Анна Нагірна завоювали бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи у командній гонці переслідування. Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради. Турнір триває з 11 по 15 листопада у м. Пловдив (Болгарія). На ньому розігрується 22 комплекти нагород. Вітаємо наших дівчат та їх тренерів Садовського О.В.,

Вихованці миколаївських спортивних закладів успішно виступили на відкритому командному чемпіонаті України з велоспорту в олімпійських видах програми і відкритому командному чемпіонаті України в командній гонці. Змагання відбулись у липні в м. Біла Церква серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок, про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради. Миколаївські велосипедисти виступали в

14-15 березня у Миколаєві відбувся Чемпіонат міста з велоспорту. Враховуючи обмеження, передбачені карантином, змагання провели на відкритому повітрі без глядачів. На Чемпіонаті розігрувалося 36 медалей, 13 із яких вибороли вихованці тренерів Станіслава Небаби та Олени Будовіцької. Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови. В індивідуальних гонках на час