
Постачання палива до Миколаївської області буде відновлено через 2 тижні – Кім
Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що питання палива буде вирішено протягом одного-двох тижнів. Ми обговорили питання паливної безпеки, тиждень-два і все відновиться, зараз йде постачання в тому числі й до Миколаївської області. Це питання лише часу, аби розв’язати проблему, — сказав Кім. Віталій Кім додав, що Офіс президента проінформований




