Тег: паливо

Постачання палива до Миколаївської області буде відновлено через 2 тижні – Кім

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що питання палива буде вирішено протягом одного-двох тижнів. Ми обговорили питання паливної безпеки, тиждень-два і все відновиться, зараз йде постачання в тому числі й до Миколаївської області. Це питання лише часу, аби розв’язати проблему, — сказав Кім. Віталій Кім додав, що Офіс президента проінформований

Черги і дефіцит палива: ситуація на миколаївських АЗС

Постійні обстріли російськими військами складів з паливом для українських автозаправних станцій спричинили у Миколаєві кризу. У дефіциті бензин та дизельне паливо, також подекуди на заправках немає газу. Кореспонденти телеканалу «МАРТ» спробували з’ясувати, яка ситуація на автозаправних станціях міста сьогодні та як швидко можна очікувати на вирішення проблеми. Чималі черги автівок,

АЗС обмежують продаж пального

АЗС ОККО та WOG заявили, що обмежують продаж пального на одне авто до 20 літрів. Про це повідомили пресслужби компанії. З метою забезпечення можливості пріоритетної заправки спеціальних служб і служб критичної інфраструктури наша компанія прийняла рішення обмежити об’єм заправки – до 20 літрів. Тобто 20 літрів це максимум, який ми

Виконком перерозподілив бюджетні кошти: на що витратять 33 мільйони гривень?

Члени виконавчого комітету розподілили бюджетні кошти, які отримали від держави  наприкінці минулого року. На виділені 33 мільйони гривень влада планує придбати техніку для шкіл,  відремонтувати спортмайданчики у Заводському районі та фонтан біля облдержадміністрації. Про це йдеться у сюжеті телекомпанії «МАРТ». Місто отримало 33 мільйони гривень за субвенцією наприкінці минулого року,

Ціни на нафту досягли найвищого рівня за останні роки

У понеділок, 18 жовтня, ціни на нафту досягли найвищого рівня за останні роки. Про це пише «Українська правда» з посиланням на західні ЗМІ. Зокрема, ф’ючерси на нафту марки «Brent» виросли на 87 центів, або на 1%, до 85.73 долара за барель, що є найвищою ціною з жовтня 2018 року. Ф’ючерси

На Миколаївщині викрили незаконну АЗС та конфіскували майна майже на 1,5 мільйона гривень

На Миколаївщині виявили АЗС, де продавали паливо без ліцензій. Три станції мережі «STATUS»знаходилися у Миколаєві та у селі Костянтинівка Миколаївської області. Правоохоронці вилучили з них майна майже на півтора мільйона гривень. Про це повідомляє ГУ ДПС у Миколаївській області. Під час конфіскації поліцейські вилучили 17084 літрів палива. Крім того конфіскували

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930