
Віталій Кім і голова правління АТ «Ощадбанк» Сергій Наумов підписали Меморандум про співпрацю
Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та голова правління Ощадбанку Сергій Наумов підписали Меморандум про співпрацю у відбудові та розвитку бізнесу регіону. Угода передбачає, що державний банк розширить перелік кредитних пропозицій для підприємців Миколаївщини, а обласна влада допомагатиме з їх здешевленням за рахунок компенсації відсоткової ставки. Більше про подію


