
У Миколаєві спостерігається підвищення захворюваності на грип та ОРВІ
У Миколаєві спостерігається підвищення захворюваності на грип та ОРВІ. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай в ефірі ТРК “НІС-ТВ”. У міських закладах охорони здоров’я залишилися два терапевтичних відділення, що не задіяні в лікуванні хворих на ковід: у ЛШМД та міській лікарні №4. Ми спостерігаємо збільшення кількості