
Міська бібліотека ім. М. Кропивницького зібрала 32 кг пластикових кришечок
Результат досягнуто в рамках всеукраїнського мегазбору. За підтримки небайдужих містян, співробітниці закладу Любові Янковській, вдалося згенерувати таку кількість сировини. Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 19 вересня. У середині червня бібліотека запросила друзів, партнерів і читачів долучитися до ініціативи громадської організації «Місто майбутнього». Обмін 3 млн