Тег: ополонка

Миколаївці відзначили Водохреще обрядом пірнання в річку Інгул на Нижній набережній

19 січня українці відзначають велике церковне свято Водохреще. Воно завершує цикл Різдвяно-новорічних свят, у цей день співають останню коляду, а відчайдухи та глибоко віруючі люди після освячення занурюються в крижану воду. Кілька десятків миколаївців теж пірнали в річку Інгул на Нижній набережній. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Вважається, що

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930