
Моніторинг інституційних закладів освіти: як обласна влада відреагувала на претензії від Офісу омбудсмена
Результати моніторингу Офісом омбудсмена в інституційних закладах освіти Миколаївщини викликали чимало запитань. В обласному департаменті освіти вказали на упередженість висновків і наголошують, що всі об’єкти постійно перевіряються і виявлені зауваження усувають. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Члени профільної комісії Миколаївської обласної ради обговорили ситуацію, що виникла після моніторингового візиту представників офісу