
Миколаївський спортсмен здобув медаль на Кубку світу з веслування
В угорському місті Сегеді тривають змагання Кубка світу з веслування на байдарках і каноє. Однак вже на другий день змагань збірна України здобула п’ять медалей. Про це повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету. Виходець з Миколаєва Олег Кухарик разом з напарником Дмитром Даниленком завоював «бронзу» на дистанції в 500 метрів