
В облдержадміністрації пропонують проводити Великодні богослужіння онлайн
В Миколаївській облдержадміністрації пропонують Великодні богослужіння в цьому році проводити в режимі онлайн. Через пандемію коронавірусу область залишається в «червоній» зоні, а значить діє заборона на проведення масових заходів. І храми – не виключення. Відвідати церкву віряни все ж зможуть, але зі значними обмеженнями. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.