
Реорганізація міської медицини триває, — Олександр Сєнкевич
У Миколаєві й надалі триватиме процес реорганізації медичних закладів. Наразі місто продовжує роботу з обласними медустановами, зокрема щодо приєднання пологового будинку №3 до обласної клінічної лікарні. Про це в етері програми «Діалог» повідомив міський голова Олександр Сєнкевич. Це не чиясь забаганка і не примха міського голови — це виклик часу
