
У міськлікарні Миколаєва показали, як використовують нове сучасне обладнання
У миколаївських лікарнях триває оновлення медичної бази. Так, в одному із закладів охорони здоров’я вже більше року працює новий компʼютерний томограф. Окрім того, у вересні в експлуатацію ввели сучасний мікроскоп. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Попри воєнний час, у миколаївських медичних закладах триває оновлення устаткування. Кошти на закупівлю обладнання

