
У Данії через мутацію COVID-19 знищать понад 15 мільйонів норок
У Данії планують знищити усіх норок – на фермах, де вирощують цих тварин, виявлено новий мутований коронавірус, небезпечний для людей. Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на The Local. Поліція Данії вже підрахувала, що доведеться знищити від 15 до 17 мільйонів тварин. Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби “Мутація