
Презумпція невинуватості: Віталій Кім розповів чому взяв на поруки нардепку Ірину Кормишкіну
Очільник Миколаївщини Віталій Кім в ефірі телемарафону прокоментував підготовку регіону до опалювального сезону, а також пояснив чому взяв на поруки нардепку Ірину Кормишкіну, яку підозрюють у незаконному збагаченні на 20 мільйонів гривень. Докладніше про все це у нашому матеріалі. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ». Народну депутатку
