
Незаконним будівництвом маркету біля автовокзалу зацікавилась прокуратура
Питанням незаконного будівництва супермаркету в сквері біля автовокзалу зацікавилась прокуратура. Про це під час засідання «земельної» комісії розповіла начальник управління земельних ресурсів міської ради Марія Горішня. Чиновниця каже, цільове призначення ділянки під забудову змінили без рішення власника, тобто міської ради. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. З проханням вплинути на