Вимагали кисень: вночі до «інфекційки» увірвалися невідомі та погрожували персоналу 11:56 Пт, 5 Листопада, 2021 У п’ятницю вночі, 5 листопада, до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб увірвалися люди, які вимагали кисень для своєї родички.