
Рятувальники 5 днів гасили пожежу сміттєзвалища на Миколаївщині
У Вознесенському районі Миколаївщини рятувальники 5 днів гасили пожежу на міському сміттєвому полігоні. Загалом вигоріло 2 гектари. Гасіння ускладнювалось поривчастим вітром, захаращеністю полігону, відсутністю поблизу розташованого джерела води. Причина виникнення встановлюється. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 4 жовтня. Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні
