
Творила культурний простір міста: у Миколаєві презентували виставку Ганни Ковальчук
23 квітня у виставковому залі Миколаївської обласної організації Національної Спілки художників України відбулося відкриття виставки пам’яті Ганни Олександрівни Ковальчук. Талановита мисткиня довгий час проживала та працювала у нашому місті. Нинішній захід приурочили до 95-річчя її народження, розповідає голова спілки художників Дмитро Артим. Надзвичайно талановита миколаївська художниця і скульпторка, яка все
