
Миколаївський облштаб з ліквідації наслідків COVID-19 очолив Максим Безносенко
Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Максим Безносенко очолив обласний штаб із ліквідації наслідків поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Відповідне розпорядження у понеділок, 10 січня, підписав заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров, про що повідомив у Facebook. Чиновник зазначив, що треба посилити роботу за всіма напрямками, що стосуються боротьби з надзвичайною













