
«Миколаївелектротранс» готується випустити на маршрут перший трамвай з низькою підлогою
У Миколаєві до виходу на маршрут готують перший трамвай з низькою підлогою. Вже наприкінці березня він має стати на колії, аби служити містянам і забезпечувати комфортний проїзд людям з інклюзією. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Унікальний трамвай вдалося переобладнати завдяки повній реконструкції моделі КТМ-5, 1986 року, силами працівників














