
До Миколаївського обласного центру онкології передано новітнє обладнання
Підтримку нашому місту надали партнери зі Львова. До Миколаївського обласного центру онкології було передано новітнє обладнання – електрокоагулятор, що надасть можливість збільшити кількість проведених операцій різного ступеню складності. Про це говориться на офіційній сторінці диспансеру в Facebook. Дякуємо за підтримку партнерам зі Львова,- зазначається у дописі. Нагадаємо, що заклади охорони здоров’я Миколаївської

