
Боксерський турнір: у Миколаєві відновили змагання на Кубок мера
У Миколаєві протягом двох днів близько сотні боксерів міста і області, а також гості з боксерських шкіл Одеси боролися за кубок мера. Змагання проходили на базі міської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву в Інгульському районі. Як все відбувалось і хто став володарем головного трофею, дивіться у нашому репортажі. Більше подробиць













